Onursal Başkan ve Onur Kurulu

ONURSAL BAŞKANIMIZ
Onursal Başkanımız Mehmet Kanar
Mehmet Kanar
*
*
ONUR KURULU ÜYELERİMİZ
Hayri Öztetikler – Sadi Kurtulan
Türk Damasının ihyası ve yaygınlaşması için kurulan ve faaliyet gösteren Türk Daması Federasyonu (TUDAF)’un en büyük güç kaynağı ve destekçisi Mustafakemalpaşa Belediyemiz gelmektedir. Bu doğrultuda oluşturulacak olan onur kurulu ve onursal başkanlık ile ilgili yönetim kurulu kararı aşağıdaki gibidir.
42 ve 43. Dönem Mustafakemalpaşa Belediye Başkan’ı olarak görev yapan Sayın Hayri ÖZTETİKLER ile 44 ve 45. Dönem Mustafakemalpaşa Belediye Başkan’ı olarak görev yapan Sayın Sadi KURTULAN’ ın bundan böyle “Onur Kurulu Üyemiz” olarak anılmasına oy birliği ile karar verilmiştir
2019 Yerel seçimleri sonucunda 46.Dönem Mustafakemalpaşa Belediye Başkanlığı’na seçilen Sayın Mehmet KANAR teveccüh göstermiş ve Yönetim Kurulumuzun kendilerini ziyaretinde “ONURSAL BAŞKAN” olarak önümüzdeki dönemde Faaliyetlerimize gereken desteği sunacaklarını beyan etmişlerdir.
Başkanlığı süresince Federasyonumuza göstereceği yakın ilgi ve alaka, sunacakları imkânlar ve himayeleri ile kültürel mirasımız “Türk Daması” nın,  yurt genelinde ve sınırlarımız dışında gelişmesine büyük katkı sunarak, itibar kazanmamıza neden olacağı kanaatımıza bağlı; Sayın Mehmet KANAR’ın “ONURSAL BAŞKAN” ımız olmasına oy birliği ile karar verilmiştir.
                                                    Mustafa Muzaffer CEYLAN
                                                   TUDAF yönetim kurulu bşk.